Perabet140 | Perabet140.com Yeni Giriş Adresi

Perabet140

Perabet140 Perabet Güncel Adresi
Pokerklas, Netent ve Pronetgaming gibi şirketlerle altyapısını güçlendiren Perabet, yeni giriş adresi üzerinden işleyişini sürdürmek durumunda kaldı. Bir önceki alan adına BTK tarafından yasak konulan platform, adresindeki son rakamı değiştirerek yeni sayfasını devreye aldı. Bahis severleri, sitenin mevcut adresini bulmak için zaman kaybetmeden sayfamızdaki linkleri tıklayabilirler.
Perabet Kartlı Yatırım Yöntemleri
Perabet sitesine giriş yaptığınızda son dönemde ortaya koydukları yeniliklerin vurgulandığını görüyorsunuz. Sistemini sürekli olarak iyileştirme çabası içinde olan platform, son olarak kredi ve banka kart ile para yatırma olanağını da aktifleştirdi. Sitedeki hesabınıza para yatırmak için nasıl bir iş akışını takip etmeniz gerektiğini kısaca özetleyerek yatırım seçeneklerini detaylandıralım.
Hesabım sayfasında finansal işlemler adı altında toplanan yatırım menüsü, kullanıcıların doldurması gereken kısa bir formu da içeriyor. İlk olarak ne kadar miktarda ödeme yapacağınızı belirtiyorsunuz ve karşınıza sitenin aktif ödeme seçenekleri çıkıyor. Buradan kredi ya da banka kartını seçtiğinizde ikinci bir form açılıyor ve buraya kartınızın üzerinde yazan bilgileri giriyorsunuz.
Kart bilgilerinizi yazarken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Bunlar; kartın ön yüzündeki on altı haneli rakamı ve son kullanma tarihini ve ayrıca arka yüzünde yer alan CVV numarasını eksiksiz girmek. CVV numarası, 3 haneden oluşuyor ve bazı kartlarda diğer numaralardan biraz daha ayrı şekilde yazılmış durumda oluyor. Ama birleşik ise sağ taraftaki son üç haneyi yazmanız gerektiğini belirtmiş olalım.
Perabet üyeleri, kart bilgilerini doğru girdikten sonra ikinci bir ekrana yönlendiriliyor. Bu ekran aslında sanal dünyada alışveriş yapan herkesin aşina olduğu bir ortak servis noktasının ara yüzü. 3D secure code denilen cep şifresinin girildiği yer. Sistem, kartınızla eşleşmiş olan cep telefonunuza bir sms gönderiyor ve genellikle altı haneden oluşan kodu ekrana girmeden onay verilmiyor. Üç dakikalık bir süre içinde mesajdaki numarayı sisteme girmezseniz işleminiz iptal oluyor. Eğer doğru giriş yapılırsa ekranda bir onay mesajı görüyorsunuz. Ardından sistemin yoğunluğuna göre ortalama 10-15 dakika sonra Perabet hesabınızda paranızı görebiliyorsunuz.
Perabet Yeni Giriş Adresi: http://perabet140.com